2.kolo evropské ligy FS4 - Most 23. 6.2012 Padají Hvězdy, něco si přej

phpRS

Dnešní datum: 16. 12. 2018   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |    

  Hlavní menu

kulatý roh
Hlavní stránka
Služby - balení ZP
Oblečení
Team(Kdo jsme)
Seznam rubrik
Ankety
Kontakty

Download
Linky
TOP 15

Personalizace
Rozšírené vyhledávání

  Vyhledáváníkulatý roh

Hledání na KeepFalling.cz* 2.kolo evropské ligy FS4 - Most 23. 6.2012 Padají Hvězdy, něco si přej
Vloženo 30. 06. 2012 (1367 přečtení)

Šest družstev jako při prvních závodech na Plané, ale složení poněkud pomíchané. Zmátlo to i hlavní rozhodčí. Jména týmů by se daly shrnout do jedné věty: Opice ukázaly, že Rychlost života je Relativní, důležitý je naladit správný Accord, stát se Chodcem po nebi a spočítat padající Hvězdy. Padají tři Hvězdy, čtyři, pět… něco si přej! Přáli jsme si, aby bylo krásné počasí, všichni ve zdraví odskákali šest kol a aby se povedl večírek. Všechna přání byla vyslyšena!

photoTěla v černých kombinézách se potila, teplé, ale za to vlhké ruce v rukavicích šmátraly po gripech. Trojice rozhodčích rychle pracovala a dopracovala se k následujícím součtům: Tým Skywalkers „B“ byl sice osamělý v kategorii Rookies, ale s průměrem 4,5 bodů neudělal žádnou ostudu. Dvě áčka, i přes pár nepovedených výskoků, vysoko vyhrály Hvězdy (my!) s averge 8,5. Druzí Velocity of Life vyskákali 6,5. V AAA bronzoví Monkeys s průměrem 4,5 zůstali tentokrát za týmem Accord, který posílen o dva Bad Boys (česky se jim prý říká Zmr..) výrazně vylepšil „čisté“ konto z předchozích závodů. Vítězem tříáčkové kategorie se o stal s 6ti bodovým náskokem Relative Team s průměrem 7,33 bodů na seskok.

photo


photo


photo

Díky závodníkům, celému osazenstvu letiště Most a jeho kamarádům a paragánům za vynikající atmosféru. Rozhodčím Evě, Jirkovi a Míše díky za soudcování. Všem nápojům za uvolněný večírek. Zde je třeba vyzdvihnout dva výborné nápoje z Plzně s bublinkami i bez.

photo

Seriál závodů Evropské ligy pokračuje 14. července v Příbrami. Přijeďte.

Jitka –nzk- Hejlová
Kameraman Hvězd


( Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.