HVĚZDY čoko pruhy v TEXELU 15-18. 9.2011

phpRS

Dnešní datum: 16. 12. 2018   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |    

  Hlavní menu

kulatý roh
Hlavní stránka
Služby - balení ZP
Oblečení
Team(Kdo jsme)
Seznam rubrik
Ankety
Kontakty

Download
Linky
TOP 15

Personalizace
Rozšírené vyhledávání

  Vyhledáváníkulatý roh

Hledání na KeepFalling.cz* HVĚZDY čoko pruhy v TEXELU 15-18. 9.2011
Vloženo 26. 09. 2011 (2208 přečtení)

Texel je ostrůvek jako holandský řízek, ovšem zelenější. Uprostřed ostrůvku letiště, na letišti větříček a v tom větříčku bojuje patnáct RW týmů o medaile a tupou šavli. Probíhá závěrečné kolo Evropské sportovní ligy 2011.

photoČeský tým Hvězdy přijíždí 15.září brzo ráno. Je přenádherně a nechce se věřit, že tohle je ten věčně mraky a větry sužovaný ostrov. Hvězdy přijely první a zazářily v kategorii Rokies. Díky zázračně slunečnému začátku se nakonec odskákalo všech deset kol ačkoli při posledních seskocích už zdejší drsné klima poznáváme na vlastním obličeji.

photo

Na hvězdných 126 bodů ztratili druzí Blue Rebels Family 29, třetí skončili britští Gringos (66 bodů) a čtvrté místo zbylo na holandský paběrek Last minute (35 bodů). Nejvyšší kategorii suverénně obsadili belgičtí Thunder s obdivuhodným average 19,8. Zbytek tříáčkového startovního pole a celá dvě áčka zůstala holanďanům. Vítězství v jednom áčku si pojistili plynatí Italové Nytro Casale (av.12,4), řečtí Blue Rebels vytancovali stříbro a další dvě místa opět rozebrali místní. Vzhledem k nevalné zahraniční účasti a počtům holandských medailí zůstává meč v Texelu. Záhada, jak řídící závodu Iwan Spilker sehnal devět místních družstev a co jim za účast slíbil, nebyla odhalena. Konání závěrečného kola ESL 2012 na letišti Texel je však nejisté. Ne, že by se měl ostrov do roka potopit, to bude asi ještě trvat, ale klesající účast je třeba řešit. Způsobily ji úbytě erwéčkářů, vzdálenost destinace anebo zde obvyklá nepřízeň počasí? Na závěrečné schůzce padaly různé připomínky jak a co udělat pro vyšší účast. Zazněl návrh Longyho, který loboval za Prostějov, kde je už sto let krásně i oponentů z Belgie, kteří tvrdili, že Německo, Francie a Belgie má spousty týmů a že závody by měly být tam. Proč tyto hordy týmů nepřijely letos vybojovat spirit a s ním právo pořádat příští ročník, to jsme se nedozvěděli. Proč Longy neuplatil naše nejlepší týmy, aby vtrhli na závodní pole v hojném počtu a získali meč s právo pořádat závody v ČR? Aha!

Ale zpátky k našemu týmu. Položili jste si někdy otázku v čem spočívá tajemství díky kterému Hvězdy vyhrávají všechny závody? Je to kvůli něčemu tak fádnímu jako je sebekázeň, píle, talent a know-how? Je v tom talisman-kamerman v podobě –nzk-, která točí výhradně vítěze? Kdepak, závodnické štěstí přináší obyčejná každodenní potřeba. Jak tomu rozumět? Jednoduše, někdo ji má menší, někdo větší. Obvykle se mezi lidmi označuje jako velká. Určitě velké štěstí přinesla nejmenší členka týmu půlroční Kájinka, která se pokakala až na lopatky. Svůj díl štěstíčka si odkládala před každým kolem také Mrs.point při svém WC rituálu a nesmíme zapomenout na kravinec vyšlápnutý –nzk- během záchrany odhozu v ohradě s býky. Téma týmových hovorů se nakonec vždy ustálilo na tomto bodě a v návaznosti na příběh čokohlídky z MČR vznikl nový týmový pokřik „Hvězdy-čoko-pruhy!“

photo

Zábavné zde byly nejen hovory H, překonání českého rekordu v podobě desátého 26ti bodového kola, steaky s pepřovou omáčkou, výlet na pobřeží s majákem a ranní budíček v podobě „telefonisty“, který hlučně vracel svůj příděl jídla a pítí, ale také veřejné promítání posledního kola s fanděním a tradiční tombola. Každý tým obdržel pět losů (papírových) a slosování proběhlo před vyhlášením vítězů. Tentokrát nikoli v hangáru, ale v „hotelu“ Kievit poblíž letiště. Ten patří sponzorovi místního týmu a skoro všichni parašutisti tam bydlí, jedí a hlavně za všechno platí. Dva závodníci vyhráli Cypres 2, jiní hodinu v tunelu Indoor Skydive Roosendaal, další tričko, jiný h….. Hvězdy vyhráli slevu na postroj Basic, vzhledem k tomu, že momentálně žádný postroj nepotřebují, máte šanci tento poukaz získat. Zájemci o info kontaktujte Petru na tel.602 350 979.
photo

Závěrečná párty se nesla za zvuku techna, vůně barbecue a blbnutí s putovním mečem. Už jen kvůli tomu tam stojí za to jet, sáhnout si na něj a vtáhnout do plic zdejší silný vzduch….

Na příští sezónu se těší
Jitka –leksofdak- Hejlová, kamerawoman Hvězd aliaz hvězdářka

Chcete závěrečný kvíz? Jestli ne, tak smůla, hihihihi, je tady:

Jak je možné točit hvězdy, padat při tom a dívat se k zemi?
Jednoduše, musí to být hvězdy s velkým H!

Co se nosí v Texelu nejvíc? Texasky nebo tesilky?
Spíš jégrovky a softshelky!

Z čeho dělají v Kievitu steaky?
Z něčeho dobrého, evidentně z mladých bejků, kteří se pasou u letiště a dělají bejkárny.

Kolik coffe shopů je v Texelu a jaká káva se v nich podává?
Na ostrově jsme žádný cofee shop nenašli, ale káva je zde silná.

Proč tým Nytro tak strašně smrdí v letadle?
Zřejmě proto, že plyn jde z jejich zkaženého nitra, kde zahnívají fazolky z mexického menu.

A co vy? Máte také občas čokopruhy? :-)


( Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.