Mistrovství Republiky RW 4-way Kunovice 2011 aneb Čokobrumíci titul obhájili

phpRS

Dnešní datum: 16. 12. 2018   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |    

  Hlavní menu

kulatý roh
Hlavní stránka
Služby - balení ZP
Oblečení
Team(Kdo jsme)
Seznam rubrik
Ankety
Kontakty

Download
Linky
TOP 15

Personalizace
Rozšírené vyhledávání

  Vyhledáváníkulatý roh

Hledání na KeepFalling.cz* Mistrovství Republiky RW 4-way Kunovice 2011 aneb Čokobrumíci titul obhájili
Vloženo 07. 09. 2011 (1908 přečtení)

Letošní MČR v RW4 bylo velmi polarizované. První závodní noc tropická, druhá téměř polární. Zbývají už jen medvědi. Jsou tady, nejsou z polárky, ale z čokolády. Team Skyservice alias Čokobrumíci obhájili titul mistra Republiky ve složení Tůma, Jirman, Lukavec, Beroušek, Renč a nadále drží čokohlídku nad českým erwéčkovým nebem.

photo


!!! Seskoky v Příbrami tento týden ve UT 13.9. od 12h (FINIST), z L-410 ve ST 14.9. od 10h, ČT 15.9. od 10h, v PA 16.9. od 13h, v SO 17.9. od 10h !!!

V NE LETECKÝ DEN, seskoky pro sportovce omezeny

Bližší informace zde.


Závodníci přicházejí k letadlu zalití potem a pole u Kunovického letiště je zalito hnojivou čokovodou, což svižný vítr zvěstuje nosům velmi intenzivně. Asi proto, že dáváme najevo nelibost tohoto odéru, vítr nabývá na intenzitě, vzteká se a zlomyslně třese přistávajícími parašutisty, aby si uvědomili, kdo je tady pánem. Některé nutí do čerstvě pohnojeného pole dokonce přistát. Přetahuje se o scénář závodů s řídícím Čvachtou a vždycky když má živel navrch (tím je myšlen vítr, ne pan ŘS – pozn.autora), je vyhlášen stand by. Místo back to back chodí výsadky šnek to šnek. Na konci šestého kola nás přepadla zmíněná tropická noc plná kouzel, masážního levandulového olejíčku a sponzorovaného piva. Závody zabraly plné dva dny, odskákalo se a odpotilo všech deset kol. Závěrečné vyhlášení vítězů s rozdáním cen představuje ocenění nejen za výkony soutěžících, ale hlavně za jejich tepelnou a pevnostní odolnost.

Stejně jako se extrémně lišila teplota páteční a sobotní noci, podobné výkyvy zaznamenaly i výkony družstev. I mistři si několikrát dali čokovýskok a za jedno groteskní kolo dokonce získali jen jediný bod. Pořadatelé závodů pro obveselení vyhlašovali vložené soutěže většinou „žravého“ charakteru. Například o nejmenší počet bodů v daném kole, absolutně nejhorší seskok, nejlepší kamera a nejhorší kamera. Posledně jmenovanou kategorii se svým výskokem o 4 vteřiny před týmem vyhrála Noha z kachny. Na rozdíl od Bolta nebyla za předčasný start diskvalifikována a slovník po výskoku naštěstí nikdo neslyšel. Tři čtvrtiny záznamu ve stoupavém sólu v pozici rogala a nakonec záběr na poslední tři body nic netušících pilně pracujících Hvězd. Kameraman Čokobrumíků Robert byl zklamán, jelikož si tuto cenu nárokoval za svůj pro změnu pozdní výskok nazvaný: „Jé, hele, voni už šli!?“ a společně s Nohou pak všechno svedli na stupačkový mikrospánek.

Zúčastnilo se celkem 10 družstev, z  toho 6 v AAA a 4 v Rookies. V kategorii AAA se po čokoládových Skyservice tradičně umístili Bad Boys ve složení Klapka, Smitka, Prokeš, Pardubický, Slánský. Třetí místo královské kategorie obsadili mostečtí Crazy Dragons (Dýnek, Eliáš, Vidímský M., Moro, Brož), . V Rookies převálcovaly strunkovické Hvězdy (Krajzlová, Jerhotová, Podruh, Bednář, Hejlová) vysoko příbramský Best of Relative (Majkovská, Berková, Pinkava, Beránek, Stolín) . Třetí místo v Rookies vybojovali mostečtí SkyWalkers (Smeták, Vidímský P., Brzula, Malecký, Brož). Velkou poklonu si ale zaslouží také nováčci z Plzně tým Zoonte, nová kompilace z Příbrami Velocity of Life, rozverné Monkyes z Mostu a samozřejmě nesmrtelný Accord. Bohužel pořádající kunovický aeroklub ani sousedé z Prostějova žádný tým nepostavili.

Sobotní raut se povedl, kolem lítaly blesky a špunty od šampusu, po stolech se válela grilovaná kuřata bez nohou, sýrové talíře a jahody. Všichni závodníci byli spokojení, nikomu se nic nestalo ani při seskocích, ani při párty, což je podivné. Nedělní ráno nastavilo zmuchlaným závodníkům svou vlídnou modrou tvář a z noční průtrže jej usvědčovaly jen mizející kaluže čokobláta….vezměte si čokoholínky a na jaře 2012 začínáme novou závodní čokosezónu. Info o termínech bude včas na www.parashop.cz

Další plánovanou skákací akcí jsou czech woman big way již tradičně nazvaná KOČIČKY, Tentokrát to vymňoukneme 30.9.-2.10. v Kunovicích. Budou zde všechny RW závodnice, osvědčené kočkotutovky i úplné začátečnice, očekává se kolem třiceti účastnic. Přijeďte se podívat. Jana Czermoschová, bývalý muž a leader bývalého 4way teamu Fast Arrows se sice omluvila kvůli periodě, ale vzhledem k tomu, že ji má prakticky pořád, myslíme si, že nakonec si tenhle kočičinec nenechá ujít. Pro více info a o registrační list kočičky pište na jitka@supersprox.cz nebo volejte 724 347 560 (Jitka) či 777 816 878 (Marta).

Jitka –nzk- Hejlová


( Počet komentářů: 31 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.