Mistrovství České republiky RW4 2010 - MOST 27. - 29. 8. aneb jak letadlo léto hledalo

phpRS

Dnešní datum: 16. 12. 2018   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |    

  Hlavní menu

kulatý roh
Hlavní stránka
Služby - balení ZP
Oblečení
Team(Kdo jsme)
Seznam rubrik
Ankety
Kontakty

Download
Linky
TOP 15

Personalizace
Rozšírené vyhledávání

  Vyhledáváníkulatý roh

Hledání na KeepFalling.cz* Mistrovství České republiky RW4 2010 - MOST 27. - 29. 8. aneb jak letadlo léto hledalo
Vloženo 07. 09. 2010 (2220 přečtení)


Motto: „Není důležité vyhrát, ale přistát.“

photoOsm týmů čtvrteční večer poslušně večeří. Monkeys prominou, ale globálně se tento večer alkoholické pijí víceméně symbolicky. Tradiční losování tedy probíhá za přítomnosti kapitánů družstev, ale kapitán Morgan a ostatní píči chybí .

photo

Závodníci svědomitě odcházejí do hajan. Nazítří přece začíná nejdůležitější závod české erwéčkářské sezóny 2010. Ano, tohle si mnozí ještě myslí. V pátek ráno tomu ovšem nic nenasvědčuje. Letošní léto si omylem nechalo vytisknout kalendář v blázinci. Počasí zešílelo a přeskočilo někam do dubna. Čtyři uplynulé sezóny uplývala Republika lehounce za horkých letních dnů a hvězdných nocí, letos na nás zbyla husí kůže a psí počasí. Psi (tým HOTdogs) ale nezávodili. Týden před Mistrovstvím utrpěli vážné ztráty.

photo

Ne, nešlo o kulhavku ani vzteklinu, kterou některé RW týmy trpí. Utrpení teplých psů spočívá v prasklém obratli Evy Eh… a vypadlých žebrech pana P. Část HOTdogs -teplé feny NZK a Jiřinka G. Infiltrovaly do jiných družstev, ale závodů se HOTdogs jako tým přece jen zúčastnili. Infiltrovali do nabídky místní restaurace v podobě pokrmu párek v rohlíku. Jeho prodejní cena byla určována individuálně a mnohým tak vyšel zatraceně draho.

photo

Mrkvový PAC se v pátek vznesl pouze třikrát. Jedno kolo a kousek. Pak nás nevlídno zahnalo do letištní restaurace. Začíná nezřízená konzumace filmů. Nic jiného si závodníci konzumovat nedovolí. STAND BY se stal stálým společníkem, který nás opouštěl nerad a vždy jen na chvíli. Zřejmě odbíhal na WC, protože po nějaké chvíli spláchl na naše hlavy a hned byl zpátky. V sobotu měl pan STAND BY běhavku, odskočil si v půlce filmu Ženy v pokušení a do večera byla hotová jen půlka závodu. Jaké jsou výsledky? Několik lidí zahozeno mimo letiště, jeden odhoz (Morendy), jeden zlomený a urychleně sešroubovaný kotník (Veronika Hr.) a nakonec dvě osoby s novým make-upem ze šlehačkových dortů (jubileum Maky z PB Fire a Vršíňáky z Monkeys). Nedělní proměnlivé ráno, oblačnost dostatečně vysoko, startujeme. Po devátém kole začíná opět poprchávat a od Chanova přicházejí černé mraky. Závod je ukončen.

photo

Za větru porážejícího tabule s logy sponzorů probíhá slavnostní rozdávání medailí, pohárů a cen za účasti rybího oka ČT4. V rookies Hvězdy porazily Relative Best. Kategorii A vyhráli Draci před Relative Team. Třetí místo obsadili PB Fire, kteří závod nedokončili. Tři áčka překvapivě vyhráli Bad Boys před Accordem a Monkeys. Kompletní výsledky najdete na zde ….

photo


Nashledanou na míchaném závodu RW4 SCRABLES v Příbrami 25-26.9., propozice zde…

Jitka –noha z kachny - Hejlová
Redaktor ruské verze časopisu Žena a život (ženština a žízeň) a přechodně 2.kamera RELATIVE TEAMu a PB Fire( Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.