ZÁVODY RW4 - MOST 24. 7 - 25. 7. 2010 ZÁVĚR EVROPSKÉ LIGY aneb jedna medaile za půl seskoku

phpRS

Dnešní datum: 16. 12. 2018   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |    

  Hlavní menu

kulatý roh
Hlavní stránka
Služby - balení ZP
Oblečení
Team(Kdo jsme)
Seznam rubrik
Ankety
Kontakty

Download
Linky
TOP 15

Personalizace
Rozšírené vyhledávání

  Vyhledáváníkulatý roh

Hledání na KeepFalling.cz* ZÁVODY RW4 - MOST 24. 7 - 25. 7. 2010 ZÁVĚR EVROPSKÉ LIGY aneb jedna medaile za půl seskoku
Vloženo 19. 08. 2010 (2638 přečtení)

Motto: „Ať si fouká, ať si leje, teplý pes se vždycky směje.“
photo

Foto : Michaela Hasilová

Neradostnou předpověď na poslední červencový víkend museli HOTdogs alias teplí psi kompenzovat radostnou společnou jízdou v pátek 23. 7. na the MOST important dropzone :-). Těsně před odjezdem se totiž narodila metaxí dvojčata, navlas stejná, ačkoli obě lahve měly jinou maminku. Po několika něžných pokynech paní z navigace a drsných výkřicích pánů z Rammsteinu zastavilo vozidlo s teplými psy na mosteckém letišti. Neztratili ani minutu. Po popravě lahví a konzumaci pytlíku oříšků se zeleným pepřem vtrhla rozdivočelá smečka HOTdogs do letištní restaurace, aby se pozdravila s ostatními závodníky a….. držela je do víru tance až do sobotního rána.
Po dopoledním ohledání jsme zjistili, že kupodivu nedošlo ke škodě na majetku ani zranění a dokonce nikdo nemusel být utracen. Jen NZK měla na mále. Domnívala, že taneční kreace jí přivodily vnitřní zranění, ale nakonec se ukázalo, že se jí v břiše jen kousla míchačka na panáky a pivo. Sobotní seskoky se z meteorologických, zoologických a logických důvodů přesunuly na neděli. Domnělá zranění se fofrem zahojila při výstupu na vrchol Milešovky jejíž výšku zde záměrně neuvádíme. Jednak se údaje o nejvyšší hoře Středohoří liší zdroj od zdroje a jednak jsme je zapomněli. Výstup podnikli psi a část Bad Boys v rámci tréninku. Co se zde mělo trénovat, se nepodařilo zjistit. Kromě toho, že na vrcholku byla na jednom místě zřetelně cítit tráva a krajina i přes zhoršenou dohlednost nutila ke zpěvu státní hymny, neshledala zde výprava nic závratného a proto se přesunula povečeřet na vrch Hněvín. Zde odhalila upatlaný kryt hlásiče požáru a vypatlaný nedoslýchavý personál. Psi se ale nehněvají :-).
Neděle. V sedm ráno boj o míchaná vajíčka a párky a v osm je soutěž zahájena. Většina závodníků brala toto první a nakonec jediné soutěžní kolo jako odměnu za dvoudenní čekání a ranní vstávání. Počasí nebylo ideální, ale všichni přistáli v pořádku a na letišti. Všichni kromě NZK, která neodolala volání kolegyň divokých kachen a sedla na to pole pod jezerem. Naštěstí zde vodník netleskal, pole bylo suché a vodu do kontejneru si nabrala až v pohotovostním vozidle, do kterého prší. Vítr byl nekompromisní stejně jako vzdálenosti domovů rozhodčích, takže po vzájemné dohodě organizátorů a kapitánů družstev (tentokrát bez kapitána Morgana) byla soutěž ukončena. Následovalo vyhlášení vítězů této jednoaktovky a vyhlašovali se také výsledky Evropské ligy.
Teplí psi získali v kategorii Rookies 2 zlata. Skóre za tento jednokolový závod měli dokonce sedminásobně vyšší oproti týmu na druhé příčce! Nezasvěcení mohli situaci vnímat tak, že jedna placka je za půl seskoku, ale … všichni víme, kolik je za tím P :-); (např.pot, píle, peníze, porozumění, pan P. atd.) V každém případě HOTdogs potvrdili svou připravenost podávat ty nejvyšší výkony za každého počasí.

Nashledanou na Mistrovství České republiky v RW4 27-29. 8. opět v Mostě!
Jitka –nzk- Hejlová
HOTdogs kamera


( Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.