SKYDIVE macht Frei aneb positiff peopula v Kunovicích 29.5.2010

phpRS

Dnešní datum: 16. 12. 2018   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |    

  Hlavní menu

kulatý roh
Hlavní stránka
Služby - balení ZP
Oblečení
Team(Kdo jsme)
Seznam rubrik
Ankety
Kontakty

Download
Linky
TOP 15

Personalizace
Rozšírené vyhledávání

  Vyhledáváníkulatý roh

Hledání na KeepFalling.cz* SKYDIVE macht Frei aneb positiff peopula v Kunovicích 29.5.2010
Vloženo 10. 06. 2010 (2350 přečtení)

Positiff peopula smájling eza jůžula, la, la la… a všichni ostatní peopuly z HOTDOGS se smějí a zpívají v autě cestou do Kunovic na první závod Evropské sportovní ligy 2010. A smějí se nejen cestou, ale i během závodů a po nich. Smějí se nejlíp a ne naposledy.

Kdo jsou HOTDOGS?
Dva psi, pan P. (Tomáš Pardubický) a Eva Eh(renbergerová, t.č.90 seskoků), jedou na závody poprvé. Zbytek týmu Teplýchpsů jsou soutěžemi ostřílené šípy Jiřka Klapková, Martin Kratochvíl a kamera Jitka –nzk- Hejlová. Ačkoli vzešli z otupělých Šípů (Fast Arrows), prožívají ostré panenské a panické vzrušení z první soutěže společně s panem P. a Evou.

Příprava na závod
Páteční ladění formy probíhá pojížděním po D1, poslechem Xaviho Baumaxy a vnitřním opalováním. Opalovat vnitřně se dá velmi účinně řeckým sluncem jménem Metaxa. Lidé neboli peopuly, kteří jsou Metaxou sežehnutí, se stávají pozitivními metaxisty. Příjezd na kunovické letiště někteří členové moc neregistrujeme :-), ale nic nebrání provést ještě noční vědecký výzkum vzrušivosti pánských prsních bradavek v letištní restauraci. Do slunečné soboty procitáme v psí boudě, pardón v aeroklubové chatce a není zde nikdo, kdo by se nesmál.

Soutěž
Hotdogs si losují pořadí 6. Tedy pekelné číslo, ale performeři vyskakují jako pánbůh až kameraman nevychází z úžasu. První ranní 3D seskok a pak už je vidět jak čoklové zvyšují výkon. Evidentní jsou i účinky džusu z pralesních bobulí Açai (asaj), který je na ploše nabízen (viz.video). Cesta za zlatem v kategorii rookies ale není přímá jako střela šípu. Psi se očichávají a hledají, koho by pomočili. Hlavně první půlku závodu poznamenaná harašení týmu Harasim speed, který měl zřejmě také zlatou medaili v merku. Naspídovaní bývalí Dukláci nakonec zůstávají 3 body za Hotdogs a 29 bodů před Relative team B est. Ti, díky celkovým 7 bodům, vyhrávají vloženou soutěž o nejnižší skóre a získávají bednu šampusu. Nejvyšší kategorii AAA vyhrává hybridní BBF před harmonickými stálicemi ACCORD. AA pole je vyrovnané a nakonec vítězí Crazy Dragons před PB Fire a Relative team A. Podrobnosti o seskocích a výsledcích celého závodu jsou k mání v tabulce ukradené z parashopu: http://www.parashop.cz/CPRW10_vysledky.htm

Soutěž, až na pár nepřesných vysazení, byla perfektně zorganizovaná včetně rychlé práce rozhodčích, slavnostního předání medailí a následného očerstvení, při kterém pečená kuřata sama létala i do vegetariánských úst. Jakmile padla tma, ohřálo závodníky ohnivé vystoupení v podobě plnotučných krotitelek plamenů z nichž jedna dovede najednou rozkouřit i dvanáct husitů. Byl tedy teplý večer 29.máj, posoutěžní čas a Teplým psům to vyšlo a snad vyjde zas :-)

Tak nashledanou v Příbrami 26. 6. na druhém závodě ESL Přijeďte v hojném počtu a nezapomeňte, že Skydiving osvobozuje! Skdydive macht Frei!

Jitka –nzk- Hejlová
HOTDOGS

Perličky
Víte, že bez kreativního bojového pokřiku je vítězství v RW soutěží téměř nemožné?
Není proto důležitá razance křičení, ale to, aby pokřik překvapil ostatní členy týmu. Zde několik příkladů:
Teplýho psa nepálí
Teplýho psa prdel pálí!
Když chceš tyč mlátit, hotdog se vždycky najde!
Lepší párek v hrsti, než klobása v říti…… atd atd( Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.