IV. CANOPY THERAPY 2010 srpen (dvoudenní camp)

phpRS

Dnešní datum: 16. 12. 2018   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |    

  Hlavní menu

kulatý roh
Hlavní stránka
Služby - balení ZP
Oblečení
Team(Kdo jsme)
Seznam rubrik
Ankety
Kontakty

Download
Linky
TOP 15

Personalizace
Rozšírené vyhledávání

  Vyhledáváníkulatý roh

Hledání na KeepFalling.cz* IV. CANOPY THERAPY 2010 srpen (dvoudenní camp)
Vloženo 24. 06. 2010 (2461 přečtení)


SKYSERVICE zve na čtvrtý letošní kurz pilotování padáků CANOPY THERAPY na letišti v Příbrami ve ČT a PA 5-6.8. teorie ve ČT od 9h, seskoky od 13h a v PA od 9h z letadla AN2!!!
Bližší informace zde.

photo

Bližší informace a přihlášky na 603 451 359 begin_of_the_skype_highlighting              603 451 359      end_of_the_skype_highlighting


photo

UPOZORNĚNÍ : Tyto kurzy jsou určeny pro všechny úrovně skokanů, kteří by rádi zapracovali na svém přistání, a to včetně těch, co používají padáky nad 200 čtverečních stop. Na správné a elegantní přistání není třeba super rychlý padák!!! Odpovídám tímto na nejčastější dotaz ohledně kurzů CANOPY THERAPY.
photo

Seskoky v rámci kurzů CANOPY THERAPY jsou naprosto otevřené všem zájemcům o seskoky z nižších výšek se zaměřením na přistávání na rychlých padácích, tzn. nejen pro účastníky kurzu swoopování.

Tyto kurzy jsou zaměřené výhradně na zlepšení dovedností při manévraci a přistávání na výkonných padácích a jsou určené jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší piloty.
Kurz se zahajuje teoretickou částí , při které se probírá aerodynamika padáku, způsoby řízení, manévrace a veškeré činnosti po otevření, které usnadňují let a přistání. Součástí je i instruktáž o výběru správného typu a velikosti hlavního padáku a bezpečnost přistávacích manévrů.
Praktická část se skládá z 5 nebo 10 skoků podle individuálního výběru. První seskok je seznamovací, od druhého se procvičuje přistávání podle zadání, důraz je kladený na manévraci, narychlování a přistávání za pomocí popruhů. Před skoky probíhá individuální briefing, každé přistání je natáčeno na kameru pro pozdější poseskokový rozbor. Všechny seskoky jsou prováděny min. z výšky 1500m a přistává se do označené dráhy.
Pokud by jste měli zájem zlepšit svoje dovednosti v oblasti řízení a přistávání na výkonných padácích, můžete nás kontaktovat na tel. 603 451359 Roman Štengl nebo na e-mailu roman@keepfalling.cz.

Cena kurzu :
1500 Kč - teorie + canopy manuál, briefing a debriefing, cena je stejná bez ohledu na počet provedených skoků 5-10 (letenky si každý hradí sám)

KAŽDÝ ÚČASTNÍK KURZU MŮŽE KDYKOLIV DORAZIT I NA DALŠÍ KURZY CANOPY THERAPY v Příbrami, KDE SI HRADÍ UŽ JEN POUZE LETENKY, BRIEFING A DEBRIEFING ZDARMA.

Min. počet nových účastníků jsou 4 osoby, maximální počet 6 osob.( Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.