ŽENSKÝ REKORD POKOŘEN aneb PODRUHÉ BYLY KOČIČKY PŘIPRAVENÉ

phpRS

Dnešní datum: 14. 12. 2018   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |    

  Hlavní menu

kulatý roh
Hlavní stránka
Služby - balení ZP
Oblečení
Team(Kdo jsme)
Seznam rubrik
Ankety
Kontakty

Download
Linky
TOP 15

Personalizace
Rozšírené vyhledávání

  Vyhledáváníkulatý roh

Hledání na KeepFalling.cz* ŽENSKÝ REKORD POKOŘEN aneb PODRUHÉ BYLY KOČIČKY PŘIPRAVENÉ
Vloženo 27. 09. 2005 (3954 přečtení)

Na letišti Dlouhá Lhota se přemnožily myši. Začínají si troufat čím dál víc. Dokonce už prokousaly jeden výtažný padáček a červenou mikinu! Co jedině na ně platí? Správně, nejúčinnější zbraní je kočka!


V sobotu 24. 9.2005 se tedy sešlo na letišti 19 koček! Tentokrát to ale nebyly kočky domácí, které by dokázaly zatočit s obtížnými hlodavci. Některé z nich se myší dokonce štítí! Tyhle kočky skáčou padákem a dokázaly zatočit s ženským RW rekordem! Hurááá!

Nahrbené připravené kočičky
photo


Za krásného teplého počasí proběhla letos již podruhé pod záštitou SKYSERVICE akce LADIES´ DAY aneb PŘIPRAVENÉ KOČIČKY. V pátek večer se kočičky zaregistrovaly, dostaly hrneček s logem akce, skleněný talíř od sponzora a shlédly video z dosud platného rekordu 14-way, který se skákal v Klatovech v roce 2003. Naším coachem tentokrát nebyl Robert Chromý, jako při letošním srpnovém LADIES DAY, ale chromý Roman.

Kocour Roman"CHROMÝ"Štengl
photo


Robert nám ze svého domovského DeLandu (Florida, USA) držel palce. Zatímco Roman, náš nový kocour-trenér, držel berle a byl stále mezi kočičkami. Jeho zlomená nožička kočkám dovolila mít ho celý den jen pro sebe, jinak by se dozajista rozkrájel mezi tandemy a AFF.

Nácviky formací byly důkladné :-)))
photo


Před úspěšným rekordním skokem
photo


A morální podpora od trenéra pro kočičí holčičky
photo


Na sobotní ráno naplánoval jeden tréninkový seskok a pak už se mňoukalo naostro. Bojovný pokřik „Kočičky nad Příbramí spojte se!“ děsil piloty „holčičího“ Turboletu OK-WDT a při třetím pokusu zafungoval!

Pokyny od trenéra byly prakticky všude
photo


A před skokem optimisticky
photo


Základ sestavy byl velmi spolehlivý
photo


A pomalu, pomalu, pomalu ...
photo


A to nejlepší nakonec
photo


Naplánovaná 16-way se spojila a radost byla obrovská. Z úspěšného seskoku jsme se vracely k manifestu uličkou uznale tleskajícího davu. Z připravených kočiček se na chvíli staly radostně řvoucí lvice a pak se zpátky proměnily v kočičky, teď už spokojené! Děkujeme všem, kdo pomáhali a fandili!

photo


Bohužel na další seskoky plánované v počtu 19 nebo dokonce 20 holek už byl den příliš krátký. Také smíšené sestavy se mohly nacvičovat pouze na zemi, a to při tanci a hlasité hudbě hangar party. Oslava s veselými heliovými balónky, spoustou šampusu, rautem a samozřejmě diskotékou nebyla jen ódou na ženský rekord. Vyhlašovaly se také vítězové čtvrtečních CANOPY závodů a slavily se narozeniny tří kocourů: Pavla Skotáka, Honzy Petříčka a Vaška Prokeše. Prostě mazec až do pozdních nočních hodin!
Nápad na překonání ženského rekordu vznikl za velmi smutných okolností – v den pohřbu jedné z organizátorek rekordu v Klatovech Andrey Ptáčkové, která zahynula letos v únoru při seskocích v Tunisu. Dnes by měla svátek. Věnujeme jí proto náš rekord jako dárek a také Honzovi Kadičovi, který jak víte, měl tragickou nehodu při seskoku na Floridě letos v lednu. Ale nesmutníme, oni už tady nejsou, ale oba byli velmi veselí a nebyli by rádi, kdybychom na skákání zanevřeli. Určitě nám tam nahoře v sobotu zdatně pomáhali. Jinak by se přeci rekordní spojení tak různorodých kočiček, z nichž některé spolu navíc nikdy neskákaly, nemohlo povést!

Děkujeme také oběma kameramanům – Vaškovi Prokešovi a Luďkovi Kábelemu. Ti nám sice pomáhat nesměli, ale nezištně nás doprovázeli při každém skoku. Stejně tak děkujeme plyšové kryse jménem Ratka, se kterou si kočky pohrávaly v letadle a která ochotně plnila roli maskota.
Největší díky patří samozřejmě organizátorkám Jitce Hejlové a Martě Rydlové za přípravu, 1000 telefonátů, mailů a SMSek všem zůčastněným, morální podporu, ceny, přemlouvání atd. atd. atd. (pozn. trenéra)

Jitka Hejlová
Keepfalling.cz

Foto : Václav Prokeš

Seznam rekordních kočiček:
HEJLOVÁ Jitka D 882 1600+
HRABINOVÁ Eva D 550 650+
KLAPKOVÁ Jiřina C 1793 270+
KUDLÁČKOVÁ Lenka D 651 600+
MALÍKOVA Eva D 823 1000+
MARTANOVÁ Lenka D 897 973+
MAZELOVÁ Renata D 339 1052+
PÁTÁ Martina C 1472 400+
PŘIBYLOVÁ Zdenka C 1714 420+
RYDLOVÁ Martina D 540+
STAŇKOVÁ Dana D 480 850+
SVOBODOVÁ Radka D 230 560+
ŠPURKOVÁ Hanka C 1903 419+
TICHÁ Pavlína C 2297 178+
VAŇKOVÁ Milka D 463 700+
VINTÍKOVÁ Eva H 1032 1193


A nakonec obligátní kvíz:

1)Kolik koček je potřeba k vyhubení myší na letišti Dlouhá Lhota? /jedna ze správných odpovědí: dlouhá fronta/

2)Z kolika myší se dá ušít zimní RW kombizéza velikosti L a jakou bude mít barvu?
/správná odpověď: 16 x 5 párů vypasených myší pro závodní verzi a několik hubených krys na gripy. Barva kombinézy bude taková, jakou bude mít barvu dýmovnice použitá k jejich vykuřování z děr/

3)Jsou berle nakažlivé a jak se to přenáší?
/správná odpoveď : ano. Přiložíme obě k sobě, uchopíme cca v půlce a můžeme je kamkoli přenést/

4)Jak rozeznat kočku s „mým“ gripem od kameramana v kombinéze stejné barvy? /správná odpověď: buď si vzít na seskok čočky nebo se přibližovat ze spodu, ale to platí pouze v případě, že kameraman prsa nemá, zatímco dotyčná ano/

5) Co večeří kočky, které to už mají vychytané a co kouří? /správná odpověď: šampus, cokoli/( Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.