MČR 2005

phpRS

Dnešní datum: 16. 12. 2018   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |    

  Hlavní menu

kulatý roh
Hlavní stránka
Služby - balení ZP
Oblečení
Team(Kdo jsme)
Seznam rubrik
Ankety
Kontakty

Download
Linky
TOP 15

Personalizace
Rozšírené vyhledávání

  Vyhledáváníkulatý roh

Hledání na KeepFalling.cz* MČR 2005
Vloženo 22. 08. 2005 (2220 přečtení)

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY RW4 2005 Prostějov aneb WE ARE THE CHAMPIONS !!!


Tým SKYSERVICE RW-4way (dříve BLUE SKIES), samí „nařízlí“ chlápci. Složení prověřené vítězstvím v Příbramském poháru: Zibi Živný, Honza Lukavec, Jirka Jirman, Robert Chromý (zde skákající člen týmu a coach v jedné osobě) a má maličkost s kamerou.


Trénink začátkem ledna v DeLandu na Floridě, v dubnu ve španělské Empurii a dvě soustředěníčka na domácím letišti Příbram v červnu a červenci přinesly bohatou sklizeň: 1.místo, zlatíčka moje!
12.srpna 2005 – první den Mistrovství ČR po šesti kolech byly karty téměř rozdány. Na záda nám lehce dýchal pouze polský tým (Mistrovství bylo „open“), který sice v české soutěži nebyl klasifikován, ale 20 hodin v tunelu a intenzivní trénink nejlepšího polského RW týmu byl patrný. Dukla C, která si samozřejmě na zlato dělala zuby, už byla maličko znejistělá z Příbramského poháru. Sice v Evropské lize ČR soutěž vyhrála, ale vzhledem k tomu, že SKYSERVICE se zúčastnil pouze jednoho závodu ze tří pořádaných, nebyl tento ukazatel úplně relevantní.
Oč více byl jasný vítěz a druhé místo, o to víc se bojovalo o bronz, protože dva týmy měly v podvečer prvního dne stejné skóre. Další den tj.13.srpna bylo rozhodnuto. Překvapeny z umístění na třetím stupínku byly i sami BABY BLUE, které v semifinále porazily BAD BOYS! Další teamy v pořadí ZERO, SPIDERS, NO NAME a ACCORD.
Accordi, třebaže skončili na chvostě, dostali ocenění za 10let své existence a to je také chvályhodný výkon! Semifinále a finále, tedy devátý a desátý soutěžní seskok, kvůli průběžnému vyhodnocování ze strany rozhodčích, proběhlo až téměř na sklonku dne. Za milé přivítání na zemi s láhví šampusu musíme poděkovat Vencovi Prokešovi a ostatním BAD BOYS, kteří nezůstali zakyslí z „bramboračky“, kterou mimochodem vloni vyjedl náš tým, ale nepokrytě nám fandili. Díky kluci!
Celkem přátelskou atmosféru závodů kořenilo občasné rytí do soupeřů a dokonce i pokus o uplacení vítězného kameramana: před semifinálem mi byli nabídnuti dva dukláci na večer a před finálním skokem dokonce celá čtyřka i s kamerou! za to, že na svůj tým podpadnu a nenatočím nic!
Samozřejmě jsem odmítla, urazila mě totiž první nabídka jen malého zlomku Dukly. Heslo znělo jasně: všechno nebo nic. Točila jsem tedy jako o život a kvůli stabilitě na stupačce si dokonce před semifinálem vyměnila kalhoty z „botičkových“ na obyčejné. Výměna proběhla z časových důvodů přímo letadle. Jindy zavřené oči všech erwéčkářů zůstaly otevřené a cukající ruce na chvilku zastavily „projíždění“ sestavy. Ačkoli polský tým po mé výměně spodního dílu zkazil výskok, dovoluji si tvrdit, že jakákoli souvislost s tímto aktem je čirá spekulace.
V kategorii FREE FLY obsadilo družstvo SKYSERVICE FF (dříve KEEP FALLING) ve složení Ondra Rydl, Honza Bratoš a kamera Mark Rahbani.


Stříbrnou příčku těsně za zlatým HEADDOWN (Roman Kuzminov, Honza Svoboda a kamera Pavel Skoták), ale o to byly seskoky veselejší zvláště pak u broznových nováčků soutěže týmu KILL BILL (Jirka Matela, Šimon Vostrý a kamera Ondra Rydl).
Večerní vyhlášení vítězů bylo veselé i dojemné.


Bohužel šampus proudem netekl ani grilovačka k našemu zklamání nebyla pořádána. Mlsně jsme tedy vzpomínali na týden starou akci LADIES´ DAY aneb PŘIPRAVENÉ KOČIČKY, kdy výborné jídlo a pití sponzoroval SKYSERVICE a osobně Pavel Štepánek opékal steaky! Vděčně jsme proto přijali pozvání na delikatesní ohřátou šunku, o kterou se s námi rozdělila DUKLA C. Rozhodčí a celé ostatní osazenstvo „jelo“ večer na baru v panácích a povedlo se jim dokonce unavit i našeho trenéra Čechoafričana Roberta Chromeho, který nám pak cestou na hotel cosi vyprávěl v afrikánštině. Bylo to jistě zajímavé, Honza Lukavec se tvářil, že tomu rozumí, ale asi Rob neartikuloval úplně čistě.
Tým RW-4way tímto děkuje všem, kteří nám drželi palce a všem kteří se neberou příliš vážně. Děkujeme trenérovi Robertovi, SKYSERVISU, Leničce za cattering a našim dalším dvěma členům Honzovi Kadičovi (skáče teď nebeskou ligu a určitě dobře) a Honzovi Petříčkovi (na soutěži zaskakoval v teamu ZERO!) za četné tréninkové seskoky s námi. Marku Rahbanimu za zapůjčení šroubku na přimontování této kamery. Babynám za nepokrytou radost ze třetího místa. Firmě Zentiva -výrobci brufenu-„růžového přítele“, který nám dovolil skákat i přes četná zranění (bolavá ramena, naražená kostrč, natažený sval atd.). Rozhodčím za objektivitu a všem dalším týmům, kteří se zúčastnily, protože jinak bychom přece nemohli vyniknout a být pěkně spokojení parchanti!
Náš cíl – přes 10 bodů v průměru – byl splněn. Výsledky najdete na www.parashop.cz.
Veleúspěšný seskok z Příbramského poháru s 15ti body přislíbili rozhodčí uznat jako rekord ČR.
Byla to prima sezóna, sklízíme úspěch a těšíme se na další…. Jestli to vidí Honza K., určitě se raduje s námi.

Jitka Hejlová


( Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.