LADIES´DAY aneb PŘIPRAVENÉ KOČIČKY nad Příbramí

phpRS

Dnešní datum: 16. 12. 2018   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |    

  Hlavní menu

kulatý roh
Hlavní stránka
Služby - balení ZP
Oblečení
Team(Kdo jsme)
Seznam rubrik
Ankety
Kontakty

Download
Linky
TOP 15

Personalizace
Rozšírené vyhledávání

  Vyhledáváníkulatý roh

Hledání na KeepFalling.cz* LADIES´DAY aneb PŘIPRAVENÉ KOČIČKY nad Příbramí
Vloženo 08. 08. 2005 (3680 přečtení)

Je pátek 5. 8. večer. Letiště Příbram si užívá nevídané koncentrace žen. Zítra budeme skákat velké holčičí RW sestavy a možná skočíme nový český rekord!


Ten dosud platný jsme skákali v roce 2003 v Klatovech a čítá 14-way. Probíhá těšení, registrace, „fasování“ červeného trička s logem PŘIPRAVENÁ KOČIČKA a přívesku na krk.

photo


Začíná úvodní briefing s čechoamerickým trenérem Robertem Chromym, který si sám říká kocour a je velmi v pohodě. Jeho čeština sice není úplně dokonalá, ale všechny mu rozumíme. Je fajn a hlavně umí!
Myšlenka překonání ženského rekordu nás (mě a Martičku Vrchlavskou nyní „paní Rydlovou“) přepadla již v únoru. Bohužel v situaci velmi smutné – na pohřbu Andrey Ptáčkové, parašutistky a instruktorky která organizovala a skočila s námi právě onu 14way. Andrea letos nešťastně zahynula při seskoku na Pink boogie v Tunisu. Dnes je to právě půl roku. Celou akci tedy „pášeme“ na její počest a troufnu si tvrdit, že se jí to muselo moc líbit!
Proč se akce jmenuje právě PŘIPRAVENÉ KOČIČKY? No, lze si domýšlet, že jsme všechny kočky, což samozřejmě jsme! Ale proč připravené? Prapůvodní výraz má svůj původ v jisté cvičební pozici určené k protahování, kterou Robert takto trefně pojmenoval. Klek na všech čtyřech, zakloněná hlava, vyšpulený zadek. Naopak, vyhrbením zad obdržíte tzv.NASR… KOČIČKU, ale to my rozhodně nejsme!

photo


Sobota ráno. Počasí nenabízí moc důvodů k radosti, je dost větrno,ale půjde to. Být přesně v osm v hangáru-velké balírně činí některým kočičkám malý problémek, ale nakonec se nás tam schází 18!
Škoda obou holek-Gejzovek-Klapkovek, které se vyřadily zlomením nožek při přistání a Markéty Cejnarové, kterou trápí zánět šlach. Některé kočičky nemají zatím s RW sestavami příliš zkušeností, rozhodneme se proto skočit nejprve dvě menší skupiny z L-410. Tři skoky se střídavým úspěchem. Přijíždí rozhodčí Venca Červenka a konečně loadujeme VELKOU!

photo


Pro snadnější výskok volíme vrtulník.

photo


Klasický obrazec, kdy jsou čtyři jako základ ve staru, pak se napojují zippři a na ně stingři.

photo


Vypadá to nadějně, pár kočiček však propadá, dáváme si repete, ale base je špatně vyskočený. Třetí a poslední pokus se téměř zdařil, škoda jedné zatoulané kočky. Prostě chtěla moc moc a byla málo opatrná.

photo


Škoda, oficiální rekord nepadl, ale všechny jsme si pěkně zatrénovaly a zatraceně dobře pobavily. Vrtulník odletěl, takže nedělní pokusy jsme nemohly realizovat.

Den v Příbrami tmavne, roztápí se gril a chladí šampus a žhaví se aparatura na diskotéku. Spousty jídla a pití. Vše sponzorováno provozovatelem letiště SKYSERVICE. Tedy kromě toho tmavnutí dne. To SKYSERVICE ještě neumí. Poslední „čtyřistadesítka“ vyváží Gejzu oslavující 3000 skoků. Připravena RW šestnáctka, naloadovány tři změny. Seskok se vydařil, sestava se ukázala neprůstřelnou i přes útok Karla Kota, který nestihl dobrzdit. Změny proběhly podle plánu a Gejza se projevil jako neobratitelný, protože poslední změnou mělo být jeho převrácení. Provoz končí a zábava se rozjíždí na plný gril. Výborné masíčko, šampus teče proudem. Za chvilku všichni tančí a téměř všichni i na stolech! Kromě spartakiády a vlastní písňové tvorby tria Jitka+Pája+Honza B. proběhly roztodivné tance a poslední „držáci“ jsme šli spát někdy před čtvrtou hodinou.

Děkuji všem kočičkám. Tohle byla příprava, určitě jsme se dost naučily, abychom na další akci byly již opravdu připravené rekord skočit. Děkuji SKYSERVISU zejména Pavlovi Štěpánkovi za možnost intenzivního tréninku, Veronice a Martince v manifestu za trpělivost a operativnost. Díky Romanovi KEEP FALLING za dodávku triček a jejich částečný sponzoring. Děkuji také Ondrovi Vyletovi za zpracování loga PŘIPRAVENÉ KOČIČKY a Michalu Koníčkovi za držení palců z Izraele. Zvláštní poděkování patří kameramanům. kteří nezištně točily naše divy (čti „dajvy“). Natáčeli nás Luděk Kábele, Vašek Prokeš a nakonec také Jiřík Doležal alias Georgo.

PŘEDPOKLÁDÁME REPETE DRUHÝ VÍKEND V ŘÍJNU TJ. 7-8-9. října !
KOČIČKY HLASTE SE MI NA jitka@keepfalling.cz. , ZDA JE TERMÍN OK
NEJSTE-LI DOST PŘIPRAVENÉ, MŮŽEME VÁM V PŘÍBRAMI ZAŘÍDIT RW KURZ!
CHCETE-LI SE VĚNOVAT „erwéčkům“ A POTŘEBUJETE SVOU RW KOMBINÉZKU, LZE OBJEDNAT ZNAČKOVOU KOMBI KEEP FALLING U MĚ NEBO U ROMANA (tel.603 451 359)

Autorka : Jitka Hejlová

SEZNAM ÚČASTNIC:
BURIANOVÁ Petra
B
150+
STRUNKOVICE

HEJLOVÁ JITKA
D
1600+
Klatovy

HERANOVÁ Renata
C
450+
BASE Praha

HRABINOVÁ Eva
D
650+
DELTA

JERHOTOVÁ Míša
A
145+
STRUNKOVICE

KAŠIČKOVÁ Rosina
B
80+
IMPACT

KRAJZLOVÁ Petra
C
400+
Prachatice (Strunkovice)

MALÍKOVA Eva
D
800+
PRAHA

MARTANOVÁ Lenka
D
1000+
STRUNKOVICE

MAZELOVÁ Renata
D
1052+
1.VPK PLZEN

PÁTÁ Martina
C
400+
AK PLZEN-Bory

PŘIBYLOVÁ Zdenka
C
400+
PARAKLUB ŘÍP

RYDLOVÁ Martina
D
540+
KLATOVY

STAŇKOVÁ Dana
D
850+
PARASPORT KLUB PRAHA

SVOBODOVÁ Radka
D
560+
BASE Praha

TICHÁ Pavlína
C
150+
KEEP FALLING

VAŇKOVÁ Milka
D
700+
BŘECLAV

ŽALUDOVÁ Markéta
C
300+
BASE Praha


Foto : Václav Pro"CASH"


( Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek )

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.